نرم افزار

دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4

دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4

دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4 – دریافت رایگان ایمیج ویندوز 10 دانلود UUP Dump Downloader دریافت رایگان ایمیج ویندوز 10

دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4

دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4 - دریافت رایگان ایمیج ویندوز 10

| دریافت رایگان ایمیج ویندوز 10 |

UUP Dump Downloader 1.2.4 نرم افزاری است که با استفاده از آن به آسانی می‌توانید تازه‌ترین نسخه از ایمیج ویندوز 10 را دریافت نمایید. از آنجا که این نرم افزار نیازی به نصب ندارد، کاربر می‌تواند در هر زمان ابزار فعلی را در هر سیستمی به اجرا درآورده و تازه‌ترین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز 10 را دریافت و پس از بوت کردن، اقدام به نصب آن کند. این برنامه، به طور مستقیم در ارتاط با سرورهای رسمی مایکروسافت کار می‌کند و تنها با انتخاب بیلد دلخواه خود، می‌توانید ایمیج مربوطه را دریافت نمایید. به کمک این برنامه، شما می‌توانید همواره تازه‌ترین نسخه از ایمیج ویندوز 10 را در فرمت ایزو (ISO) دریافت نموده و سیستم‌عامل خود را به آخرین نگارش موجود بروز رسانی کنید.

در محیط اصلی این برنامه، کاربر می‌تواند بیلد دلخواه خود از ویندوز 10 را انتخاب و پس از مشاهده حجم فایل ایمیج، اقدام به دانلود آن کند. با استفاده از این برنامه، کاربر می‌تواند تازه‌ترین نسخه از نگارش‌های پایدار و یا بیلد‌های جدید ویندوز 10 را مشاهده و پس از دانلود، آن‌ها را بر روی فلش یا دیسک دی‌وی‌دی رایت و نصب کند. هم اکنون می توانید نرم افزار UUP Dump Downloader را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار UUP Dump Downloader :

– امکان مشاهده آسان نسخه‌های پیش‌نمایش، پایدار و بیلدهای مختلف ویندوز 10

– توانایی دانلود ایمیج به طور مستقیم از سرورهای مایکروسافت

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

– امکان دانلود نسخه سیستم‌عامل متناسب با معماری 32 و 64 بیتی

تصاویری از محیط نرم افزار :

UUP dump downloader.cover1  300x264 - دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4 - دریافت رایگان ایمیج ویندوز 10

منبع

دانلود UUP Dump Downloader 1.2.4
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا