نرم افزار

دانلود بازی World Chef 1.34.18

دانلود بازی World Chef 1.34.18

دانلود بازی World Chef 1.34.18 – سرآشپز جهانی برای اندروید دانلود بازی World Chef برای اندروید بازی سرآشپز جهانی برای اندروید

دانلود بازی World Chef 1.34.18

دانلود بازی World Chef 1.26.1 - سرآشپز جهانی برای اندروید

| بازی سرآشپز جهانی برای اندروید |

World Chef 1.34.18 نام بازی جدیدی مخصوص شما طرفداران سری بازی های مدیریت رستوران است ، اکنون شما این فرصت را دارید که به یکی از مشهورترین سرآشپزهای دنیا تبدیل شوید ! آشپرخانه هیچ گاه بسته نیست و درب آن بر روی مشتریانی از سوی کشورهای مختلف دنیا با فرهنگ ها ، آداب و رسوم مختلف باز است و سرآشپز این مجموعه نیز همواره با لبخندی بر لبان خود ، از آنان پذیرایی می کند. در بازی اندرویدی World Chef ، شما این شانس را دارید که به یکی از سرآشپزهای معروف در دنیا تبدیل شوید و به طبخ انواع غذاهای مختلف در سراسر جهان بپردازید و با کسب درآمد بیشتر ، آشپزخانه خود را برای رفاه بیشتر مشتریان گسترش دهید.

کسب و کار خود را یک رستوران کوچک آغاز کنید ، اکنون می توانید آن را با مواد غذایی درجه 1 پر کنید و به جذب مشتری بپردازید. پیتزا ، سوشی ، نوشیدنی و … ؟ هر نوع غذایی را که مشتریان سفارش دهند شما می توانید آماده کنید ! توجه داشته باشید که اینجا فست فود نیست ! با نهایت دقت و هنر ، بهترین غذاهای با اصالت را بپزید ، چرا که مشتریان شما می دانند آن چیزی که در دست تهیه است ، ارزش انتظار بیشتر را نیز دارد ! هم اکنون می توانید بازی World Chef را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

منبع

دانلود بازی World Chef 1.34.18
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا